Večerní směna v hypermarketu aneb lidi, kteří chodí nakupovat o půlnoci

27. července 2017 v 22:24 | Donger |  League of Donger
Měla jsem takové zvláštní nutkání se podělit o své zážitky z včerejšího brigádničení, tak hurá do toho.


Jelikož jsem vždycky chodila jenom na ranní/mezi/odpolední směny, tak trchu sjem se bála, jak bude vypadat směna do půlnoci. Předpokládala jsme, že nebude nikdo chodit, budu se nudit, nebude co dělat a nebude to utíkat. Nakonec to bylo všechno úplně naopak. Chodily velmi zajímavé typy lidí, jelikož se tak nějak pořád opakovaly.

Takže, s jakými archetypy jsem se setkala při večerní směně?

Kuřáci - aneb ti, kteří přli čistě jenom pro cigára. To je vždycky trapný, protože mě musí navigovat, jelikž se v tom abslutně nevyznám. O to hůř, že máme polovinu vybrakovanou, heh.

Noční velkonakupitelé - to jsou ti, kteří nakupujou jednou do roka s nějakou výhodou, ale jsou natolik inteligentní, že s tím nechtějí zdržovat při normálním provozu a počkají na nejpozdnější večer, kdy chodí míň lidí. Tohle bylo asi nejvtipnější. Nejdřív pán se svojí starou mámou, co měli nákup do 3 košíků. Celkem sranda když to všechno pak platil 100 korunovýma poukázkama, který jsem potom musela pojednom odškrtávat. Zábva na dlouhé večery. Druhý pán byl naštěstí rozumnější a měl poukázky už pětistovkové, takže to šlo líp.

Svačinkáři - tipuju na lidi, co si jdou zrovna koupit svačinu na noční. Bblý ale je, že si vybíraj to nejvíc zapeklitý pečivo, který pak zaboha nemůžu poznat a najít v seznamu, a ani oni sami neví, jak že se to jmenovalo. Pak taky tuna sladkostí a energeťáků, protože prostě noční.

Rodinky?? Tohle vážně nechápu. Kdo by tahal do obchodu svoje malý mimina v tuhle hodinu, Nemaj už spát? V mym věku už jsem musela bejt v posteli tak 666krát. Nechápu.

Zamilovaný páry a chlastači - to se občas prolínalo, jelikož si dvojičky civilistů často kupovali i nějakej ten alkohol. A pak samozřejmě chlapi s nechutně odrbanejma rukama, co si nakoupí několik lahváčů.


Hadryyyy - aneb proč se mačkat v kabinkách přes den, když večer jsou všechny prázdný? Někdo zásadně oblečení nakupuje v noci, což je taky zajímavý, jelikož v oddělení oděvů už v tu dobu nikdo není, aby třeba poradil. Pak je sranda je posílat na info, když maj nějakej problém, kdde taky neví, co s nima.


To byli asi nejčastější a nejfrekventovanější typy lidí, co jsem potkávala. Celkem vtipná zkušenost, jen co je pravda. Je tu někdo, kdo se pozná v některé z těchto skupin? Celkem by mě to zajímalo a pobavilo..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama