Červenec 2017

Večerní směna v hypermarketu aneb lidi, kteří chodí nakupovat o půlnoci

27. července 2017 v 22:24 | Donger |  League of Donger
Měla jsem takové zvláštní nutkání se podělit o své zážitky z včerejšího brigádničení, tak hurá do toho.


Jelikož jsem vždycky chodila jenom na ranní/mezi/odpolední směny, tak trchu sjem se bála, jak bude vypadat směna do půlnoci. Předpokládala jsme, že nebude nikdo chodit, budu se nudit, nebude co dělat a nebude to utíkat. Nakonec to bylo všechno úplně naopak. Chodily velmi zajímavé typy lidí, jelikož se tak nějak pořád opakovaly.

Takže, s jakými archetypy jsem se setkala při večerní směně?

Kuřáci - aneb ti, kteří přli čistě jenom pro cigára. To je vždycky trapný, protože mě musí navigovat, jelikž se v tom abslutně nevyznám. O to hůř, že máme polovinu vybrakovanou, heh.

Noční velkonakupitelé - to jsou ti, kteří nakupujou jednou do roka s nějakou výhodou, ale jsou natolik inteligentní, že s tím nechtějí zdržovat při normálním provozu a počkají na nejpozdnější večer, kdy chodí míň lidí. Tohle bylo asi nejvtipnější. Nejdřív pán se svojí starou mámou, co měli nákup do 3 košíků. Celkem sranda když to všechno pak platil 100 korunovýma poukázkama, který jsem potom musela pojednom odškrtávat. Zábva na dlouhé večery. Druhý pán byl naštěstí rozumnější a měl poukázky už pětistovkové, takže to šlo líp.

Svačinkáři - tipuju na lidi, co si jdou zrovna koupit svačinu na noční. Bblý ale je, že si vybíraj to nejvíc zapeklitý pečivo, který pak zaboha nemůžu poznat a najít v seznamu, a ani oni sami neví, jak že se to jmenovalo. Pak taky tuna sladkostí a energeťáků, protože prostě noční.

Rodinky?? Tohle vážně nechápu. Kdo by tahal do obchodu svoje malý mimina v tuhle hodinu, Nemaj už spát? V mym věku už jsem musela bejt v posteli tak 666krát. Nechápu.

Zamilovaný páry a chlastači - to se občas prolínalo, jelikož si dvojičky civilistů často kupovali i nějakej ten alkohol. A pak samozřejmě chlapi s nechutně odrbanejma rukama, co si nakoupí několik lahváčů.


Hadryyyy - aneb proč se mačkat v kabinkách přes den, když večer jsou všechny prázdný? Někdo zásadně oblečení nakupuje v noci, což je taky zajímavý, jelikož v oddělení oděvů už v tu dobu nikdo není, aby třeba poradil. Pak je sranda je posílat na info, když maj nějakej problém, kdde taky neví, co s nima.


To byli asi nejčastější a nejfrekventovanější typy lidí, co jsem potkávala. Celkem vtipná zkušenost, jen co je pravda. Je tu někdo, kdo se pozná v některé z těchto skupin? Celkem by mě to zajímalo a pobavilo..

Můj život několik let zpátky

16. července 2017 v 23:06 | Donger |  League of Donger
Je legrační projíždět starý deníčkový zápisy z předchozích blogů. To byly aspoň zážitky.

Třeba před třema lety touhle dobou:

"Úspěšně odmaturováno, neúspešně "odautoškolováno", momentálně výletění s rodinou..
Toť zhrnutí posledních měsíců. Vlastně bych teď mohla psát slohy o tom, co všechno se stalo za ten přibližně rok, co jsem pořádně vůbec nepsala. Ale rok to bylo super. Mám vztah, jsem přijatá na vejšku.. jediný co mi vlastně momentálně chybí ke štěstí jsou peníze :D Letos to s festama vázne.. a pak taky s tím, že skončily staré sladké prašivé dny. Ale nechci je nehcat schípnout, takže prašivku musím(e) udržet a rozvíjet! (Zackoušku! >:3)"

Je to úsměvné. Jak ráda bych zas vyměnila maturitu za zkoušky na vejšce. Jak oproti mému "umu" v autoškole už teď řídím celkem ostříleně. S penězma jsem na tom pořád stjeně mizerně. Sce jsem moomentlně v Tescu a zaučuju se, což je torchu psycho, ale aspoň to utíká. A s festama to vázne pořád... nejsou peníze a už ani taková cuhť jako dřív. Ale pravděpodobně to letos konečně vynahradím a na otočku se zase stavím na Advíku. A prašivka... ta bohužel upadla celkem hodně, ale i tak.. nenechám jí umřít. Pořád zkouším jí kreslit, nezapomenu na ní. Never ever. I kdyby měla navždycky zůstat jenom osobním humorem. Bude mi inspirací pořád.


Welcome to the League of Donger!

11. července 2017 v 20:05 | Donger |  League of Donger
Jsem zpět, bičis.

Ou jé. Je fakt divný po těhc letech zase psát na blog. Zvláštní pocit, ale celkem fajn. Jenom mi přijde, že už pořádně nevím, jak na to. Co psát a jak. Abych se za to nemusela stydět a byla spokojená. Protože vím, že umím psát celkem obstojně když se mi daří, ale taky vím, že občas dokážu psát fakt sračky. Což bude asi tenhle případ. Ale což, nějakej úvodní startovací článek potřebuju.

A teď jdu dodělat design a jde se na Loko, vole.
Výsledek obrázku pro heimerdonger